64403. Præsentationsfoto af Regentparret 1993

H.K.H. Dronning Margrethe II og Prins Henrik. Signeret Margrethe og Henrik samt dateret Marts 1993.
I blå læderramme (Anker Kyster), med kronet monogram i guldtryk. Rammemål: 27 x 20 cm

Varenr 64403

20 Marts 2019 20:02

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.100 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

150691.100 DKK2019-03-20 20:00
171331.000 DKK2019-03-20 19:59
22668400 DKK2019-03-20 17:45
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms