63970. Ubekendt maler: "Silvett 1"

Komposition, olie på lærred. Sign. OMT 91. 50 x 42 cm

Varenr 63970

20 Marts 2019 19:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms