64028. Mogens Pøhlsgaard (f. 1947): Grænsebrydning III

Olie på lærred, sign. M. Pøhlsgaard samt dateret 89. Betegnet på blændrammen. 92 x 73 (94 x 75) cm.

Varenr 64028

20 Marts 2019 19:56

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms