64154. Uffe Christoffersen, (1947): Hest og løve

Litografi i farver, signeret Uffe Christoffersen 79
202/800. Lysmål 53,5 * 40 cm.

Varenr 64154

20 Marts 2019 19:58

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

17602400 DKKOnsdag 19:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms