64154. Uffe Christoffersen, (1947): Hest og løve

Litografi i farver, signeret Uffe Christoffersen 79
202/800. Lysmål 53,5 * 40 cm.

Varenr 64154

20 Marts 2019 19:58

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

17602400 DKK2019-03-20 19:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms