64096. Aage Strand (1910-1975): Landskab

Olie på lærred, sign. ÅS. 70 x 100 (88 x 118) cm.

Varenr 64096

20 Marts 2019 19:58

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms