64399. Rokoko form spejl af forgyldt træ, 19. årh.

Dekoreret med blomster, bladvær og rocailler. facetslebet spejlglas. H. 112, B. 66 cm.

Varenr 64399

20 Marts 2019 20:02

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 750 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24443750 DKK2019-03-18 15:58
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms