100. Peder Mønsted (1859-1941): Tidligt forår, Herstedvester

Olie på lærred. Sign. P. Mønsted Herstedvester 1923. 29 x 42 cm

Varenr 66113

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 40000 DKK

Kvalitetsauktion 284,