101. Carsten Henrichsen (1824-1897): Københavns Havn med mølle og udsigt mod Christianshavn og Frelser Kirkes tårn

Sign. monogram CH. Olie på træ. 33,5 x 50 cm

Varenr 66121

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 3.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Kvalitetsauktion 284,