103. Carl Frederik Sørensen (1818-1879): Dansk orlogsfartøj "Galathea" i krap sø

Olie på pap. 18,5 x 15 cm. Usign.

Varenr 64926

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 4.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

273403.600 DKK2019-06-02 10:59
 3.600 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,