104. Carl Bille (1815-1898): Fregat i sydlandsk farvand

Olie på lærred. 19,5 x 28,5 cm, sign. C. Bille 1882

Varenr 64925

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 284,