110. Peter Raadsig (1806-1882): I skomagerens stue, den unge datter taler med sin fader

Olie på lærred, sign. P. Raadsig 1873. 50 x 57 cm

Varenr 66120

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 5000-6000 DKK

Kvalitetsauktion 284,

Andre populære emner