111. Julius Exner (1825-1910): Almueinteriør med væverske

Olie på lærred. Sign. J. Exner 1879. 37 x 51 cm. I forgyldt ramme med efeuranke.

Krakeleringer

Varenr 66137

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 25000 DKK

Kvalitetsauktion 284,