112. Julius Exner: Forstyrret middagshvile

Olie på lærred. 31 x 36 cm. Sign. Exner 1897.

Restaureret, lærred dubleret

Varenr 66138

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 25000 DKK

Kvalitetsauktion 284,