113. Samuel Henriques (1821-1893): En bissekræmmer gør sine kortkunster

Olie på lærred, sign. Samuel Henriques og utydeligt dateret. 49 x 58 cm

Varenr 67074

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 12000 DKK

Kvalitetsauktion 284,