114. Julius Exner: Interiør med kortspillere

I køkkenet laver konen kaffe og barnet ser til fra døråbning. Olie på lærred. Sign. Exner 1900. 30 x 38 cm. I bred, rigt ornamenteret ramme

Varenr 66112

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 30000 DKK

Kvalitetsauktion 284,