115. Ubekendt maler: Musicerende og dansende figurer i arkadisk landskab

Olie på lærred, 19. årh. Signeret utydeligt nederst til højre. 90 x 143 cm

Varenr 67075

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 284,

Andre populære emner