116. Emil Carlsen (1853-1932): Opstilling med citroner, druer, stendunk og sølvske

Olie på lærred monteret på karton. 34 x 45,5 cm. Sign. Emil Carlsen

Varenr 66987

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 18.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

34618.000 DKK2019-06-06 16:34
34017.000 DKK2019-06-02 20:19
 9.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,