117. Fransk kaminur af forgyldt bronze, 19. årh.

Emaljeret urskive med romertal. H. 43, B. 29 cm. Pendul og optræksnøgle medfølger.

Varenr 64389

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 4000 DKK

Kvalitetsauktion 284,