120. Vincenti & Cie: Fransk kaminur af forgyldt bronze, 19. årh.

Prydet med person og blomster. Hvid emaljeret urskive med romertal. Optæksnøgle og pendul medfølger. H. 39 cm.
Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr 64646

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 4000-5000 DKK

Kvalitetsauktion 284,