121. Spejl af forgyldt træ og gesso, 19. årh. anden halvdel

Prydet med putti, havfruer, bladværk og guirlander. H. 125 B. 140 cm.

Varenr 66311

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 4.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

165834.000 DKK2019-05-26 20:03
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,

Øvrig information

Bemærk at der grundet Corona restriktionerne ikke er mulighed for eftersyn i øjeblikket. Kontakt os gerne, hvis der er spørgsmål til et auktionsemne.