121. Spejl af forgyldt træ og gesso, 19. årh. anden halvdel

Prydet med putti, havfruer, bladværk og guirlander. H. 125 B. 140 cm.

Varenr 66311

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 4.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

165834.000 DKK2019-05-26 20:03
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,