31. Eugène de Sala (1899-1987): Kubistisk komposition

Olie på plade. Signeret de Sala. I tilhørende bemalet ramme. 50 x 90, med ramme 70,5 x 120 cm

Varenr 65043

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 19.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 15000-20000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

34015.000 DKK2019-05-30 18:14
1725614.000 DKK2019-05-26 12:15
87913.000 DKK2019-05-26 11:28
 12.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,