31. Eugène de Sala (1899-1987): Kubistisk komposition

Olie på plade. Signeret de Sala. I tilhørende bemalet ramme. 50 x 90, med ramme 70,5 x 120 cm

Varenr 65043

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 19.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 15000-20000 DKK

34015.000 DKK2019-05-30 18:14
1725614.000 DKK2019-05-26 12:15
87913.000 DKK2019-05-26 11:28
 12.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,