33. Lars Nørgaard (f. 1956): Komposition

Olie på lærred. 180 x 135 cm. Signeret på bagsiden Lars Nørgaard 88

Varenr 65059

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 17.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 18000 DKK

34010.000 DKK2019-05-30 18:15
 10.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,