35. Helge Ernst (1916-1991): "Opstilling"

Kubistisk komposition. Olie på lærred, sign. HE og på bagsiden Helge Ernst "Opstilling" 1984. 81 x 60 cm

Varenr 66008

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 7.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 12000-15000 DKK

3406.000 DKK2019-06-06 09:46
 6.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,