36. Søren Hjorth Nielsen (1901-1983): Tage Vesterø, Læsø

Olie på lærred, 90 x 116 cm. Sign. HN. På blændramme stemplet Edvard Brink

Varenr 66188

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 15000 DKK

Kvalitetsauktion 284,