37. Mogens Balle (1921-1988): Komposition

Olie på lærred, sign. MB samt sign Balle og dateret 74 på bagsiden. 24 x 33 (31,5 x 40,5) cm.

Varenr 66105

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 14.500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

2837314.000 DKK2019-06-03 11:51
 14.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,