39. Samuel Joensen-Mikines (1906-1979): "Aften Mykines Færöerne", akvarel

Akvarel på papir, sign. S.Joensen-Mikines -68 og "aften Mykines Færöerne". Lysmål 40 x 57 cm

Varenr 67078

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 20000 DKK

Kvalitetsauktion 284,