41. Olivia Holm Møller (1875-1970): Sol

Olie på plade, sign. monogram OHM. 64 x 76 cm

Varenr 67079

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 10.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

215274.000 DKK2019-06-06 11:04
3403.800 DKK2019-06-02 20:17
265993.600 DKK2019-05-31 13:08
 2.800 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,