85. Carl Larsson (1853-1919): Blå kornblomster

Olie på finér. 33 x 25 cm, sign. monogram C.L.

Varenr 67085

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 120000 DKK

Kvalitetsauktion 284,