86. Theodor Philipsen (1840-1920): Staldinteriør med høns og heste

Olie på lærred. 54 x 39 cm. Usign. Antageligt motiv fra Rom

Varenr 64824

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 284,