87. Einar Wegener (1882-1931): Parti fra Paris med bro over Seinen

Olie på lærred. Sign. Einar Wegener Paris 1925. 46 x 56 cm. På bagsiden betegnet "Einar Wegener Paris no 104"

Varenr 65141

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 11.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

48319.000 DKK2019-06-06 14:35
3408.500 DKK2019-06-06 09:47
 5.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,