90. Otto Bache (1839-1927): Udsigt fra Emiliekilden på Strandvejen mod Klampenborg

Olie på lærred, sign. Otto Bache. 30 x 38 cm

Varenr 66119

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 284,

Øvrig information

Bemærk at der grundet Corona restriktionerne ikke er mulighed for eftersyn i øjeblikket. Kontakt os gerne, hvis der er spørgsmål til et auktionsemne.