91. Julius Paulsen (1860-1940): Landskab med sø

Olie på lærred, 31 x 36,5 cm. Sign. Jul. P. 1896

Varenr 66308

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

214993.400 DKK2019-06-06 16:21
242293.200 DKK2019-06-06 16:16
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,