92. Vilhelm Melbye (1824-1882): Fransk hjuldamper udfor afrikansk kyst

Olie på lærred. 43,5 x 67 cm. Sign. utydeligt og dateret 1877

Varenr 64918

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 20000-25000 DKK

Kvalitetsauktion 284,