95. Godfred Christensen (1845-1928): Kystparti, sommerdag i klar sol

Sign. monogram GC 1877. Angiveligt parti fra Vinterbølle strand. Olie på lærred. 38 x 55 cm
Etiketter fra Kittendorf og Aagaard samt Kleis.

Varenr 66135

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.800 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 5000-6000 DKK

X3ETNC2.800 DKK2019-06-03 18:52
 2.800 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 284,