96. Simon Simonsen (1841-1928): Jagtmotiv

Olie på lærred, motiv med Pointer, Retriever samt to jægere, sign. Simon Simonsen samt dateret 1903. 56 x 82 (81 x 107) cm.

Varenr 64857

6 Juni 2019 17:00

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 16.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 30000-40000 DKK

Kvalitetsauktion 284,