97. Michael Therkildsen (1850-1925): Køer ved et læhegn, sommerdag

Olie på lærred. Sign. MTh 92. 58 x 78 cm

Varenr 66118

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 284,