99. Carl Locher (1851-1915): Tangsamlere ved Hornbæk, i baggrunden Nakkehoved Fyr

Olie på lærred. Sign. Carl Locher Hornbæk. 61 x 95 cm

Varenr 66117

6 Juni 2019 17:00

Vurdering 50000 DKK

Kvalitetsauktion 284,

Andre populære emner