65367. Bjørn Wiinblad (1918-2006): Figur 'Efterår'

M22, sign. monogram samt dateret 1980.

Varenr 65367

10 April 2019 19:43

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.300 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

70001.300 DKK2019-04-10 19:32
223561.200 DKK2019-04-10 17:25
9481.000 DKK2019-04-05 15:23
NIELSEN900 DKK2019-04-09 22:28
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms