68. Sergei Sviatchenko (f. 1952): 'The bright sun is not dangerous for a rainy alley'

Olie på lærred, sign. Sviatchenko samt dateret 93. På bagsiden betitlet. 130 x 150 (133 x 153) cm

Varenr 69242

19 September 2019 17:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 16.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

2882512.000 DKK2019-09-19 06:41
34011.000 DKK2019-09-17 18:39
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 285,

Bemærk at fortrydelsesretten ikke gælder denne auktion. Ethvert køb er bindende. Vi bestræber os på at beskrive væsentlige fejl og mangler, men opfordrer til at man selv besigtiger varen eller kontakter os for uddybende oplysninger.

Andra populära objekt