68012. Monogamist: Gammel Mønt 34 - 1907

Olie på lærred. 49 x 37 cm. Sign. monogram.
Ejendommen nedrevet 1907.

Varenr 68012

26 Juni 2019 20:46

Vurdering 1800 DKK

99451.200 DKK2019-06-26 20:43
3401.100 DKK2019-06-26 10:14
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms