67349. Hans Øllgaard: Piger i skov (studie)

Olie på lærred. 65 x 80 cm, sign. monogram

Varenr 67349

3 Juli 2019 20:01

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms