68444. Niels Winkel (f. 1939): To Sneugler (2)

To akvareller på papir, begge sign, Niels Winkel, dateret 03 samt betegnet Sneugle.
Indrammet bag glas: 47 x 58 cm og 50 x 59 cm

Varenr 68444

3 Juli 2019 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms