68447. Peter Brandes (f. 1944): Tre kompositioner (3)

Tre litografier, alle e/a, sign. Peter Brandes.
Indrammede bag glas: 39 x 30 cm.

Varenr 68447

3 Juli 2019 20:02

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.200 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

183731.200 DKK2019-07-03 19:54
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner