68447. Peter Brandes (f. 1944): Tre kompositioner (3)

Tre litografier, alle e/a, sign. Peter Brandes.
Indrammede bag glas: 39 x 30 cm.

Varenr 68447

3 Juli 2019 20:02

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

183731.200 DKK2019-07-03 19:54
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms