68449. Tonny Hørning (f. 1941): Grafik / Mixed media

Dødebillede 4/75 Sign. Hørning samt dateret 90.
Indramet bag glas: 81 x 65 cm.

Varenr 68449

3 Juli 2019 20:03

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms