68450. Birte Vedel Howard (f. 1932): Komposition

Olie på lærred, sign. Birte Vedel Howard. 100 x 75 (106 x 81)

Varenr 68450

3 Juli 2019 20:03

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms