68452. Van Collaro og Nedergaard (1944-1987): Grafik

Viera Collaro 38/116, sign. V. Collora samt dateret 83. 36 x 26 cm.
Niels Nedergaard, 38/116. sign. N. Nedergaard samt dateret 82.
Indrammet bag glas: 52 x 72 cm.

Varenr 68452

3 Juli 2019 20:03

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

268591.000 DKK2019-07-03 18:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner