68452. Van Collaro og Nedergaard (1944-1987): Grafik

Viera Collaro 38/116, sign. V. Collora samt dateret 83. 36 x 26 cm.
Niels Nedergaard, 38/116. sign. N. Nedergaard samt dateret 82.
Indrammet bag glas: 52 x 72 cm.

Varenr 68452

3 Juli 2019 20:03

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

268591.000 DKK2019-07-03 18:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms