68453. Arne Haugen Sørensen (f. 1932): Ravenna, akvarel

Akvarel på papir, sign A. Haugen Sørensen, betitlet samt dateret 81.
Indrammet bag glas: 72 x 84 cm.

Varenr 68453

3 Juli 2019 20:04

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 2.800 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

184762.800 DKK2019-07-03 20:01
280202.600 DKK2019-07-03 19:44
149372.400 DKK2019-07-03 19:04
206442.000 DKK2019-06-29 16:14
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms