68455. Margrete Sørensen (f. 1949): Komposition

Litografi 4/75, Sign. Margrethe Sørensen samt dateret 90.
Indrammet bag glas. 81 x 65 cm.

Varenr 68455

3 Juli 2019 20:04

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms