68456. Sohan Qadri: Copenhagen - no. 3678

Olie på lærred, sign. samt betagnet på bagsiden. 35 x 35 cm U/R.

Varenr 68456

3 Juli 2019 20:12

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 7.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

13687.000 DKK2019-07-03 20:10
149376.500 DKK2019-07-03 20:09
183734.000 DKK2019-07-03 20:07
17256950 DKK2019-07-03 19:13
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms