68457. Tonny Hørning (f. 1941): Komposition

Blyant, tush og delvis bemalet papir, sign. Hørning samt dateret 83.
Indrammet bag glas. 95 x 135 cm.

Varenr 68457

3 Juli 2019 20:05

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms